O nas

   Marka Vantoro wyrosła na pasji i odwadze, oraz przekonaniu, że pewne dziedziny wymagają  najlepszego w swojej klasie zabezpieczenia sprzętu i ludzi. Odwaga pozwoliła na wprowadzenie w roku 2000  na młody polski rynek skrzyń transportowych PELI™ , a pasja na rozpropagowanie ich i doprowadzenie tej marki do momentu, w którym dla każdego profesjonalisty, niezależnie od dziedziny, bezpieczny transport cennych urządzeń oznacza PELI™ i Vantoro.
 
   Nasze przekonanie o tym, ze wyjątkowe warunki wymagają wyjątkowego sprzętu zaowocowało wprowadzeniem obok skrzyń innego produktu PELI™ , latarek. Od lat tysiące ludzi pracujących lub oddających się swym pasjom w trudnych i niebezpiecznych warunkach: speleolodzy, nurkowie, żołnierze, celnicy, policjanci i strażacy, używają latarek PELI™ i korzystają ze wsparcia serwisowego Vantoro.
 
   Przez lata jako dystrybutor wprowadzaliśmy do oferty nowe produkty PELI™ , równolegle z ich premierą. Najaśnice RALS, skrzynie PELI™ Storm,  Hardigg (cała oferta, od pojemników ISP2 po rack), wreszcie PELI™ Air. Zawsze staraliśmy się poznać je jak najlepiej, tak, by móc pomóc w nawet najbardziej wymagających wyzwaniach, a Ekstremalna Niezawodność stała się mottem firmy.
 
   Doświadczenie daje szerszą perspektywę spojrzenia na potrzeby Klienta i rynku, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy produkcję wypełnień skrzyń i pojemników transportowych. Projektujemy, tniemy i frezujemy pianki techniczne, tak by zabezpieczyć każdy możliwy sprzęt. Opieramy się na sprawdzonych przez rynek i ekstremalne warunki skrzyniach PELI™ ™, Storm i Hardigg, ale jeśli to konieczne tworzymy zupełnie nowe rozwiązania transportowe. Nasze skrzynie na broń, do transportu dronów, urządzeń medycznych lub wrażliwego sprzętu nie mają sobie równych, a całkowita niezależność (własne działy projektowy i produkcyjny) zapewniają ogromną elastyczność terminową, innowacyjność oraz konkurencyjne ceny, a także jakość i powtarzalność produkcji dzięki certyfikatom ISO i AQUAP.
 
   Od 20 lat oferujemy najlepsze skrzynie i oświetlenie na rynku, uzupełniając je naszymi produktami tam gdzie Klient wymaga jeszcze więcej, a do tego służymy fachową rada i wsparciem serwisowym. Zapraszamy.