Wojsko / Slużby Mundurowe

Od lat dostarczamy dedykowane i sprawdzone rozwiązania transportowe dla wojska i służb mundurowych. Niezawodne skrzynie PELI, PELI STORM i PELI HARDIGG oraz specjalnie projektowane pianki od lat są używane przez wojsko i policję do transportu i przechowywania broni różnego rodzaju, wyposażenia i elektroniki.

Skrzynie na broń PELI 1780, PELI 1750 czy też PELI STORM IM3220 sa standardowym wyposażeniem jednostek wojskowych na całym świecie, zarówno regularnych jak i specjalnych, a na tych modelach nasza oferta się nie kończy. Pojemniki transportowe PELI, PELI STORM i HARDIGG służą też armiom do transportu sprzętu innego niż uzbrojenie, niezależnie od jego wielkości - oferta skrzyń HARDIGG pozwala na spakowanie zarówno części zamiennych do radaru polowego, systemu komputerowego jak i dronów.

VANTORO wzbogaca ta ofertę o pełną modyfikację skrzyń i pojemników. Projektujemy i produkujemy pianki na broń, specjalne wypełnienia z metalu i innych materiałów, oraz specjalnie połączone wariacje różnych materiałów, w razie konieczności tworząc nowe konstrukcje o cechach wymaganych przez odbiorcę.

SKRZYNIE WALIZY I POJEMNIKI NA BROŃ DŁUGĄ

SKRZYNIE I WALIZKI NA BROŃ KRÓTKĄ

SKRZYNIE I POJEMNIKI NA DRONY