FAQ

Jakich informacji potrzeba do wyceny, zaprojetowania i wyprodukowania pianki dedykowanej do skrzyni?
Konieczne jest podanie modelu skrzyni PELI™ lub gabarytów wkładu: wstępną wycenę jesteśmy w stanie podać w oparciu o te informacje. Do zaprojektowania konieczne jest dostarczenie:
Sprzętu do pomiarów,  jego modelu 3d (.stp) lub dokumentacji w wersji .pdf pozwalającej na odczyt wszystkich wymiarów.
lub
Projektu wypełnienia piankowego jego modelu 3d (.stp) lub dokumentacji w wersji .pdf pozwalającej na odczyt wszystkich wymiarów.
 
Przygotowanie wizualizacji i projektu następuje po akceptacji przez Klienta wyceny i zamówieniu wypełnienia piankowego.
Akceptacja przez Zamawiającego  wizualizacji i projektu wypełnienia oznacza skierowanie pianki do produkcji w technologii CNC.
 
Każde zaprojektowane/wyprodukowane przez nas wypełnienie piankowe ma indywidualny numer projektu, w oparciu o który jest możliwe zamawianie kolejnych egzemplarzy zarówno pojedynczo jak i seryjnie z pominięciem fazy projektowej. Oczywiście są możliwe zmiany na życzenie Klienta.
Ile trzeba czekać na frezowaną piankę dedykowaną do skrzyni PELI

Zwykle cały proces od pierwszego kontaktu Klienta z nami do dostarczenia gotowego wkładu piankowego trwa do 3 tygodni. Acz zawsze staramy się maksymalnie go skrócić.

Czy jest możliwe zamówienie dedykowanych skrzyń piankowych do skrzyń innych niż Peli?

Projektujemy i produkujemy wypełnienia piankowe do dowolnych skrzyń, pojemników, plecaków, niezależnie od marki i gabarytów oraz stopnia komplikacji.